levné kování

• cylindrické vložky

• dveřní zavírače

• trezory, sejfy

• kování

• visací zámky

• hlavní a generální klíče

• poštovní schránky

O nás Novinky/Akce Naše nabídka Certifikáty E-shop Kontakt

Nabídka zámečnictví Klatovy - Vacovský

Cylindrické vložky

cylindrické vložky

Cylindrické vložky obecně představují nejpoužívanější výrobky k uzamykání dveří, především bytů. Jsou určeny pro různé tloušťky dveří a mají charakteristický standardní profil tělesa, který koresponduje s instalačními rozměry na dveřích, v zadlabacím zámku a dveřních štítech (kování). Cylindrické vložky se vyrábějí s různým profilem klíčového otvoru, v různých délkách a v různém stupni odolnosti proti násilným i nenásilným způsobům překonávání.

Při výběru správné cylindrické vložky je důležité posoudit potřebu zabezpečení objektu.

cylindrické vložky
  1. Druh cylindrické vložky - do vchodových dveří do bytu či domu, sklepa, branky, garážových vrat atd.
  2. Úroveň zabezpečení – vždy se orientujte dle PYRAMIDY BEZPEČNOSTI, případně dle požadavků pojišťovny, u které si chcete Vaši nemovitost či majetek pojistit.

Při výběru vhodného výrobku Vám bude odborným rádcem PYRAMIDA BEZPEČNOSTI. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení např. proti odvrtání, vyhmatání, vytržení nebo hrubému násilí.

Dveřní zavírače

dveřní zavírače

Dveřní zavírače FAB jsou určeny pro exteriérové i interiérové dveře, mají možnost samostatného nastavení zavírací rychlosti a rychlosti dovření. Výhodou jsou malé rozměry a estetický vzhled. Je možné je instalovat jak na rám dveří, tak i na dveřní křídlo. Činnost zavíračů je založena na mechanizmu pastorku a ozubnice, případně vačky, pohyb je tlumen hydraulicky. Tělesa zavíračů jsou vyrobena z lehkých hliníkových slitin. Pro výrobu zavíračů jsou přednostně používány ekologicky nezávadné a recyklovatelné materiály.

Systém generálního a hlavního klíče

systém generálního klíče systém generálního klíče

Systém generálního a hlavního klíče (SGHK) spočívá v jednoduchém principu - majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. V tomto případě se jedná o tzv. "Hlavní" klíč, kterým lze odemknout všechny dveře určité skupiny dle předem stanovených kompetencí.
Systém generálního klíče spočívá v tom, že odemyká veškeré zámky v objektu. Může ho mít např. majitel, bezpečnostní agentura, hasičský sbor nebo může být umístěn v objektu v zapečetěné schránce k použití při nenadálých situacích. Jedná se tedy o možnost sloučení vložek na stejný klíč.
Systém generálního a hlavního klíče je možné sestavit na základě objednávky dle požadavků zákazníka.
Konečná cena je různá dle počtu klíčů a rozměrů vložek.

Kování

kování kování

Nabízíme dveřní kování všech druhů, velikostí, barev a nejvyšších kvalit. Nabízíme široký sortiment kování na dveře, mezi které patří nejen kování dveří (obecně kování ke dveřím), balkónové kování, okenní kování, bezpečnostní kování či jakékoli nerezové kování, ale i hliníkové kování, kované a interiérové kování.
V našem E-shopu naleznete také mnoho druhů dveřních klik pro nejrůznější účely. Velmi žádané jsou například kované kliky ke dveřím a interiérové kliky dveří.
Dále nabízíme okenní a balkónové kliky.
K veškerým dveřním klikám samozřejmě také nabízíme i příslušné dveřní kování. Nabízíme mnoho druhů dveřního kování na vchodové dveře, interiérové dveře, okna, eurookna, balkóny a vrata.

Trezory a sejfy

trezory, sejfy

Ptáte se jak zabezpečit své domovy a cennosti v nich? Můžete si pořídit menší nábytkový trezor nebo sejf pro nejdůležitější a cenné dokumenty, šperky a jiné cennosti, nebo větší trezor s vysokou bezpečností třídou, a tím pádem i vyšším úschovným limitem pojistitelným u pojišťovny.

Poštovní schránky

poštovní schránky

Kvalitní poštovní schránka s praktickým držákem novin uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kovová samonosná konstrukce chrání korespondenci před nepřízní počasí. Nerezový zámek a bezpečnostní otvor pro vhazování pošty dostatečně chrání Vaše dopisy před neoprávněným zcizením. Schránky jsou opatřeny snadno přístupným pouzdrem na noviny.

Visací zámky

visací zámky

Visací zámky nejčastěji pracují na principu stavební cylindrické vložky a nacházejí rozsáhlé použití, např. pro uzamykání bran garáží, rozváděčových skříní, rozvoden el. proudu atd. Jsou vyráběny dle požadavků zákazníků v širokém sortimentu.

Vytváříme obchodně úspěšné webové stránky a eshopy: Adweb info s.r.o.